Kategorie

Zapisz się na newsletter

O FIRMIE„Cudze chwalicie, swego nie znacie,

Sami nie wiecie, co posiadacie..”

Pochodzę z pięknej i malowniczo położonej ziemi chełmskiej. Krajobraz tworzy tutaj nie tylko przyroda, lecz także nieprzeciętni ludzie, artystyczne dusze.

Wszystko to stanowi niezwykłe bogactwo ziemi, której kultura i tradycja są ponadczasowe.

Rękodzieła jakie tu powstają dzięki swej wymowności, nie boją się przemijania. W naturalny sposób wplatają się w jakże bogatą historię i tradycję regionu.

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą  sklepu. Jestem przekonany, że każdy znajdzie coś ciekawego i jedynego w swoim rodzaju, coś co poprawi Państwu humor, okaże się trafionym prezentem dla ukochanej osoby, czy też  przywróci wspomnienia z dawnych lat. Każdy zakup będzie zarazem uznaniem dla twórczości artysty, co pozwoli mu uwierzyć, iż jest dobry w tym co robi, da motywację i natchnienie do przyszłej twórczości.  Nasz folklor jest bajecznie kolorowy, co widać na festiwalach polonijnych, niestety sami tego nie dostrzegamy, a przecież to są nasze ,,korzenie’’, nieodłączność naszej świadomości i egzystencji.

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających moją stronę i zachęcam do nabycia niepowtarzalnych wytworów z głębi ludzkiej duszy ...

Adrian